Zespół BeeIO S.A.

Andrzej Białas

Andrzej Białas

Prezes Zarządu, CEO

Pomysłodawca i założyciel BeeIO S.A. oraz JuRajska sp. z o.o.. Praktyk pszczelarz, przeprowadził wieloletnie badania rynku wosku pszczelego. Ponad 10 letnie doświadczenie korporacyjne w branży finansowej, w obszarach ryzyka kredytowego i data mining.

Rafał Białas

Rafał Białas

Przewodniczący Rady Nadzorczej

Finansista z blisko 20-letnim doświadczeniem korporacyjnym w branży bankowej, w szczególności w obszarze zarządzania ryzykiem finansowym i kredytowym.

Piotr Józefczyk

Piotr Józefczyk

Doradca Zarządu ds marketing

Strateg oraz analityk marketingowy. Specjalista w zakresie komunikacji on-line. Na co dzień tworzy analizy strategiczne, zajmuje się brandingiem oraz wdrożeniami procesów automatyzacji komunikacji.

 

Paweł Pawlaczek

Paweł Pawlaczek

Doradca

Propagator apiterapii oraz naturaterapii w leczeniu schorzeń. Entuzjasta prostych inwestycji w stabilne aktywa, oraz nieoczywistych rozwiązań złożonych problemów. Zafascynowany możliwościami tokenizacji biznesów oraz zastosowania kryptografii w upraszczaniu współczesnego świata.

Klaudia Jaszczyk

Klaudia Jaszczyk

Doradca Zarządu ds prawnych

Przedsiębiorczyni, specjalista prawa własności intelektualnej. Zaangażowana w ponad 20 projektów krypto od 2019 roku. 

Co-founder agencji doradczej reSAGE.

Adam Schimke

Adam Schimke

Doradca Zarządu ds prawnych

Przedsiębiorca, prawnik, absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego. Tokenizacją zajmuje się zawodowo od 2018 roku. W ostatnich latach piastował wysokie stanowiska w czołowych polskich projektach krypto. Od początku 2022 roku spełnia się jako prezes firmy konsultingowej reSAGE.

Marcin Kaniewski

Marcin Kaniewski

Doradca ds marketingu

Przedsiębiorca, manager marketingu i specjalista od rozwiązań związanych z AI z tłem informatycznym.  Pasjonat kryptowalut od 2020 roku.

Doradca w agencji reSAGE.

Kamil Wolański

Kamil Wolański

Doradca

Znawca branży spożywczej i kulinarnej. Inwestor, pasjonat kryptowalut, tokenizacji oraz rynku złota.

Partnerzy BeeIO S.A.

BWAX jest notowany na: