Polityka prywatności

ZASADY PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH STRONY INTERNETOWEJ BEEIO.PL

Jeżeli w trakcie korzystania ze strony beeio.pl przekazałeś nam jakiekolwiek dane osobowe, ten dokument opisuje szczegółowo, co stanie się z nimi dalej.

KIM JESTEŚMY?

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest BeeIO spółka akcyjna w organizacji z siedzibą w Mysłowicach pod adresem ____________________, NIP: ________________, REGON: _________________ We wszelkich sprawach dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych możesz się skontaktować z nami wysyłając wiadomość na adres e-mail: contact@beeio.pl

JAKIE TWOJE DANE OSOBOWE PRZETWARZAMY?

Przetwarzamy tylko te dane, które nam przekażesz. 

Aby być w stanie Cię zidentyfikować, informować Cię o dalszych krokach po zakupie oraz pomóc Ci w wypadku, gdyby wystąpił jakiś problem, wymagamy od Ciebie podania następujących danych:

  1. Imię i nazwisko,
  2. Adres e-mail
  3. Adres zamieszkania
  4. Numer telefonu

Dodatkowo możesz wyrazić zgodę na przetwarzanie w/w danych przez nas w celach marketingowych, statystycznych i badawczych. 

CEL PRZETWARZANIA

Głównym celem, dla którego przetwarzamy Twój adres mailowy, telefon oraz imię i nazwisko jest należyte wykonania umowy sprzedaży tokenów.

Jeżeli wyraziłeś na to zgodę, Twoje imię, nazwisko, adres e-mail, adres zamieszkania oraz telefon, które nam podałeś, posłużą nam także do celów marketingowych. Będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości, zawierające informacje o dostępnych promocjach, wydarzeniach, konkursach i bonusach. Jeżeli podałeś też dodatkowe dane będziemy mogli spersonalizować oferty i wiadomości specjalnie dla Ciebie. Dzięki temu będziesz otrzymywać informacje odpowiadające Twoim zainteresowaniom i preferencjom. 

PODSTAWA PRZETWARZANIA 

Dane, które podajesz, przetwarzamy w celu wykonania umowy, którą z Tobą zawieramy.

Dane, które podajesz dobrowolnie dla celów marketingowych, są przez nas przetwarzane na podstawie Twojej zgody, która w każdej chwili może zostać przez Ciebie odwołana.

Dane wykorzystujemy także dla celów statystycznych i badawczych. Podstawą ich przetwarzania jest nasz uzasadniony interes. Musimy wiedzieć co dzieje się w naszym serwisie, a ponadto staramy się ciągle go ulepszać. 

KOMU PRZEKAZUJEMY TWOJE DANE?

W celu realizacji usług korzystamy z usług zewnętrznych dostawców, którym może przekazywać Twoje dane (zazwyczaj jedynie adres e-mail) w celach należytej realizacji umowy sprzedaży tokenów. Podmioty te mogą być procesorami bądź też samodzielnymi administratorami Twoich danych osobowych. Poniżej przedstawiamy listę tych podmiotów:

Firmy hostingowe:

Microsoft Corporation Volume Licensing Group

One Microsoft Way

Redmond, WA 98052 USA

Firmy obsługujące płatności on-line:

Dotpay sp. z o.o.

Ul. Wielicka 28b

30-552 Kraków

Polska

Firmy udostępniające narzędzia i aplikacje statystyczne (np. Google Analytics)

Google Ireland Limited
Gordon House, Barrow Street

Dublin 4

Ireland

Firmy udostępniające narzędzia do mailingu

EmailLabs.io
Vercom S.A.
ul. Roosevelta 22
60-829 Poznań

TWOJE PRAWA

Pamiętaj, że:

  • masz prawo w każdym czasie cofnąć udzieloną zgodę, co do przetwarzania danych do celów marketingowych. Nie będzie to miało negatywnych konsekwencji dla korzystania z naszych usług bądź wykonania umowy sprzedaży tokenów. Po prostu przestaniemy przesyłać do Ciebie nasze wiadomości marketingowe. Cofnięcie zgody pozostaje oczywiście bez wpływu na dotychczasowe przetwarzanie, jeszcze na podstawie zgody. Jeżeli chcesz cofnąć zgodę, edytuj swoje dane w profilu lub napisz do nas. 
  • masz prawo żądać dostępu do swoich danych osobowych;
  • masz prawo sprostować swoje dane osobowe lub je usunąć, jeżeli przetwarzanie danych nie jest wymagana ze względu na powszechnie obowiązujące przepisy prawa 
  • masz prawo wnieść sprzeciw wobec przetwarzania danych oraz żądać ograniczenia tego przetwarzania względem danych, których podstawą przetwarzania jest zgoda, 
  • masz prawo żądać ich przeniesienia swoich danych do innego administratora;
  • masz prawo wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uznasz że Twoje dane są przetwarzane w sposób naruszający przepisy prawa.

JAK DŁUGO PRZECHOWUJEMY TWOJE DANE?

W przypadku danych pozyskanych przy okazji zawarcia umowy, Twoje dane będą przechowywane wyłącznie przez okres przedawnienia roszczeń (to jest okres 6 lat). W przypadku wyrażenia przez Ciebie zgody do celów marketingowych, będziemy przechowywać Twoje dane tak długo, aż nie zwrócisz się do nas o ich usunięcie.

W razie jakichkolwiek pytań w temacie przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych – zawsze możesz się z nami skontaktować.